Nasz obiekt "Jędrzejówka" jest położony w pięknym, malowniczym miejscu w samym centrum Pienin, pomiędzy Szczawnicą a Jaworkami (3 km do Szczawnicy). Znajdą Państwo u nas spokój, ciszę, piękne góry, wspaniały klimat i góralską gościnność. Isniejemy na rynku turystycznym juz kilka lat i z roku na rok staramy się wprowadzać udogodnienia dla gości. Naszą najwiekszą wizytówką są goście, którzy do nas wracają i polecają nas swoim znajomym.

Oferujemy Państwu: 3-osobowe pokoje, każdy z pokoi posiada łazienkę, lodówkę i  dostęp do darmowego internetu - WiFi. Dla gości przygotowany jest aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem i małą jadalnią.

W pobliżu obiektu znajdują się 3 sklepy (najbliższy 100m), restauracja (800m). Państwa samochód znajdzie tutaj bezpieczny i spokojny parking na czas wypoczynku swoich właścicieli (teren jest ogrodzony). W ogrodzie znajduje się miejsce zabaw dla dzieci, altana z grilem i wędzarnią oraz teren gdzie każdy może w spokoju wypocząć (ławeczka, chuśtawki, stolik, mnóstwo zieleni itp.).

Aby stworzyć lepszy klimat do wypoczynku dla gości, zrobione jest zejście do pobliskiego potoku, który płynie tuż obok posesji.

 
 
Okoliczne atrakcje to: Trzy Korony, Wysoka, Przehyba, Sokolica, Wąwóz Homole. W okolicy znajduje się rezerwat Biała Woda, mnóstwo tras rowerowych biegnących wzdłuż Dunajca do pobliskiej Słowacji. Przez Szlachtową biegnie słynny Szlak Papieski i w niej istnieje piękny zabytkowy kościół, który był cerkwią. Jest to wspaniałe miejsce wypadowe w Pieniny, nad Jezioro Czorsztyńskie, w Tatry, czy w Gorce. Serdecznie zapraszamy!
 

Home |Oferta | Atrakcje | Kontakt | Mapa dojazdu 
© Pokoje gościnne "Jędrzejówka" Jaworki - Szczawnica, noclegi. Realizacja: Verakom